SPÓŁDZIELNIA
Rada Nadzorcza 
Zarząd 
Pracownicy 
Godziny otwarcia 
Ważne telefony 
DZIAŁ CZŁONKOWSKI
EKSPLOATACJA
Nasze budynki 
Galeria 
Zgłaszanie usterek 
Stawki czynszowe 
AKTY PRAWNE
Statut Spółdzielni 
Regulaminy 
Prawo Spółdzielcze
PROTOKOŁY ORGANÓW
Walne Zgromadzenie Członków 
Kolegium SM Górna 
Rada Nadzorcza 
Zarząd 
Protokół lustracji 
OGŁOSZENIA
DO POBRANIA
PRZYDATNE LINKI
REKLAMA
To jest miejsce na Twoją reklamę!
Stan środków na wymianę ciepłomierzy Spółdzielni Mieszkaniowej "Górna" W Łodzi
wg. stanu na 1 styczeń 2017 r.


LpWyszczególnienieBO Odpis 2016 r.
IOsiedle "Maszynowa"43225,758448
I.Iul. Adamieckiego 613224,552976
I.IIul. Adamieckiego 830001,25472
IIOsiedle "Olechów"73503,5516728
II.I"Olechów I"29750,258664
II.I.Iul. świdnickiego 257390,82304
II.I.IIul. świdnickiego 279947,73000
II.I.IIIul. Szczodrego 2612411,753360
II.II"Olechów II"43753,38064
II.II.Iul. Szczodrego 2418298,453456
II.II.IIul. Szczodrego 2216940,552304
II.II.IIIul. Szczodrego 208514,32304
Razem mieszkania116729,325176
IIILokale użytkowe6600480
Razem Spółdzielnia123329,325656


LpWyszczególnienieRazem 31.12.16Wydatki 2016 r.Saldo 31.12.16
IOsiedle "Maszynowa"51673,7532140,819532,95
I.Iul. Adamieckiego 616200,5511404,84795,75
I.IIul. Adamieckiego 835473,22073614737,2
IIOsiedle "Olechów"90231,55090231,55
II.I"Olechów I"38414,25038414,25
II.I.Iul. świdnickiego 259694,809694,8
II.I.IIul. świdnickiego 2712947,7012947,7
II.I.IIIul. Szczodrego 2615771,75015771,75
II.II"Olechów II"51817,3051817,3
II.II.Iul. Szczodrego 2421754,45021754,45
II.II.IIul. Szczodrego 2219244,55019244,55
II.II.IIIul. Szczodrego 2010818,3010818,3
Razem mieszkania141905,332140,8109764,5
IIILokale użytkowe708007080
Razem Spółdzielnia148985,332140,8116844,5


KONTAKT EMAIL
 biuro@smgorna.pl
TELEFONY
 (42) 645 32 02
 (42) 645 32 03
 fax. (42) 645 32 04
NUMERY DZIAŁÓW
 Członkowski: 22
 Techniczny: 21
 Czynsze: 24
ADRES
 Spółdzielnia Mieszkaniowa "Górna"
 ul.Ogniskowa 13 a, 93-329 Łódź
 Numer konta bankowego
81 1020 3378 0000 1102 0010 8613
 
 Mapa dojazdu
KONTAKT Z PRZEWODNICZĄCYM RN
 apawlak@astral.lodz.pl 
 tel. 42 670 60 31
 Pisemnie na adres Spółdzielni
RADCA PRAWNY
 Dyżur Radcy Prawnego - pierwszy wtorek miesiąca w godzinach 16.30-17.30
 Gotowość spotkania oraz problem prosimy zgłaszać telefonicznie, pisemnie lub drogą mailową
INNE TELEFONY
 Policja: 997
 Pogotowie: 999
 Straż pożarna: 998
 Pogotowie gazowe: 992
 Pogotowie wodociągowe: 994
 
 Pogotowie energetyczne:
 Północ: 674-34-35
 Południe: 681-27-77
 
 Zgłaszanie awarii po godzinach pracy Spółdzielni:
 (42) 640 41 05
 (42) 640 41 06
PRZETARGI
 Brak przetargów
PRACA
 Brak ofert pracy
AKTUALIZACJA
 Ostatnia aktualizacja strony: 19.06.2017 r.
studio[ad]