SPÓŁDZIELNIA
Rada Nadzorcza 
Zarząd 
Pracownicy 
Godziny otwarcia 
Ważne telefony 
DZIAŁ CZŁONKOWSKI
EKSPLOATACJA
Nasze budynki 
Galeria 
Zgłaszanie usterek 
Stawki czynszowe 
AKTY PRAWNE
Statut Spółdzielni 
Regulaminy 
Prawo Spółdzielcze
PROTOKOŁY ORGANÓW
Walne Zgromadzenie Członków 
Kolegium SM Górna 
Rada Nadzorcza 
Zarząd 
Protokół lustracji 
OGŁOSZENIA
DO POBRANIA
PRZYDATNE LINKI
REKLAMA
To jest miejsce na Twoją reklamę!
Stan środków funduszu remontowego Spółdzielni Mieszkaniowej "Górna" w Łodzi
wg. stanu na 1 styczeń 2017 r.


LpWyszczególnienieBO NaliczeniaZwiększenia
IOsiedle "Ogniskowa"178099,8168985,246992
I.Iul. Ogniskowa 13121891,4257331,25810,83
I.IIul. Ogniskowa 13 a56208,3911654,041181,17
IIul. Liściasta 144197,5820853,62095,25
IIIul. Kaszyńskiego 82946,23876305551,28
IVOsiedle "Ustronna"195944,87182589,68662,42
IV.Iul. Sczaniecka 17213762,3641570,42633,42
IV.IIul. Sczaniecka 19109849,7749324,83124,65
IV.IIIul. Sczaniecka 21-127667,2691694,42904,35
VOsiedle "Maszynowa"325786,63271881,313934,91
V.I"Maszynowa I"48391,15926346445,4
V.I.Iul. Adamieckiego 2106425,4440136,42542,58
V.I.IIul. Adamieckiego 4-58034,2952497,63902,82
V.II"Maszynowa II"277395,48179247,37489,51
V.II.Iul. Adamieckiego 695315,7867947,32859,53
V.II.IIul. Adamieckiego 8182079,71113004629,98
VIOsiedle "Olechów"-163732,39303149,9613859,61
VI.I"Olechów I"225897,42124148,766770,31
VI.I.Iul. Świdnickiego 25122267,5533185,762102,26
VI.I.IIul. Świdnickiego 2733922,9251823,82188,64
VI.I.IIIul. Szczodrego 2669706,9539139,22479,41
VI.II"Olechów II"-389629,81179001,27089,3
VI.II.Iul. Szczodrego 24-218322,0777587,22458,88
VI.II.IIul. Szczodrego 22-205462,01590242243,45
VI.II.IIIul. Szczodrego 2034154,27423902386,97
VIIOsiedle "Górka"129951,71118290,3611940,98
VII.Iul. Koplowicza 1153609,6232052303,49
VII.IIul. Koplowicza 1388517,7925597,562594,47
VII.IIIul. Koplowicza 1033956,6425856,882620,77
VII.IVul. Koplowicza 823873,417328,241756,33
VII.Vul. Koplowicza 1-70005,7226302,682665,92
Razem Spółdzielnia753194,441053380,0663036,45


LpWyszczególnienieRazem 31.12.16Wydatki 2016 r.Saldo 31.12.16
IOsiedle "Ogniskowa"254077,05136975,81117101,24
I.Iul. Ogniskowa 13185033,4591210,8693822,59
I.IIul. Ogniskowa 13 a69043,645764,9523278,65
IIul. Liściasta 1427146,439668,2917478,14
IIIul. Kaszyńskiego 176127,5198817,8577309,66
IVOsiedle "Ustronna"387196,89446856,08-59659,19
IV.Iul. Sczaniecka 17257966,18408818,18-150852
IV.IIul. Sczaniecka 19162299,2211656,17150643,05
IV.IIIul. Sczaniecka 21-33068,5126381,73-59450,24
VOsiedle "Maszynowa"611602,8497225,68514377,16
V.I"Maszynowa I"147470,5512701,93134768,62
V.I.Iul. Adamieckiego 2149104,426448,2142656,22
V.I.IIul. Adamieckiego 4-1633,876253,73-7887,6
V.II"Maszynowa II"464132,2984523,75379608,54
V.II.Iul. Adamieckiego 6166122,6130670,39135452,22
V.II.IIul. Adamieckiego 8298009,6853853,36244156,32
VIOsiedle "Olechów"153277,1847379,38105897,8
VI.I"Olechów I"356816,4935835,87320980,62
VI.I.Iul. Świdnickiego 25157555,573707,84153847,73
VI.I.IIul. Świdnickiego 2787935,3629930,0358005,33
VI.I.IIIul. Szczodrego 26111325,562198109127,56
VI.II"Olechów II"-203539,3111543,51-215082,82
VI.II.Iul. Szczodrego 24-138275,992818,74-141094,73
VI.II.IIul. Szczodrego 22-144194,561847,86-146042,42
VI.II.IIIul. Szczodrego 2078931,246876,9172054,33
VIIOsiedle "Górka"260183,05198363,2761819,78
VII.Iul. Koplowicza 1179118,0994129,14-15011,05
VII.IIul. Koplowicza 13116709,8257565,9659143,86
VII.IIIul. Koplowicza 1062434,2932981,7929452,5
VII.IVul. Koplowicza 842957,978174,1934783,78
VII.Vul. Koplowicza 1-41037,125512,19-46549,31
Razem Spółdzielnia1869610,951035286,36834324,59


KONTAKT EMAIL
 biuro@smgorna.pl
TELEFONY
 (42) 645 32 02
 (42) 645 32 03
 fax. (42) 645 32 04
NUMERY DZIAŁÓW
 Członkowski: 22
 Techniczny: 21
 Czynsze: 24
ADRES
 Spółdzielnia Mieszkaniowa "Górna"
 ul.Ogniskowa 13 a, 93-329 Łódź
 Numer konta bankowego
81 1020 3378 0000 1102 0010 8613
 
 Mapa dojazdu
KONTAKT Z PRZEWODNICZĄCYM RN
 apawlak@astral.lodz.pl 
 tel. 42 670 60 31
 Pisemnie na adres Spółdzielni
RADCA PRAWNY
 Dyżur Radcy Prawnego - pierwszy wtorek miesiąca w godzinach 16.30-17.30
 Gotowość spotkania oraz problem prosimy zgłaszać telefonicznie, pisemnie lub drogą mailową
INNE TELEFONY
 Policja: 997
 Pogotowie: 999
 Straż pożarna: 998
 Pogotowie gazowe: 992
 Pogotowie wodociągowe: 994
 
 Pogotowie energetyczne:
 Północ: 674-34-35
 Południe: 681-27-77
 
 Zgłaszanie awarii po godzinach pracy Spółdzielni:
 (42) 640 41 05
 (42) 640 41 06
PRZETARGI
 Brak przetargów
PRACA
 Brak ofert pracy
AKTUALIZACJA
 Ostatnia aktualizacja strony: 19.06.2017 r.
studio[ad]