SPÓŁDZIELNIA
Rada Nadzorcza 
Zarząd 
Pracownicy 
Godziny otwarcia 
Ważne telefony 
DZIAŁ CZŁONKOWSKI
EKSPLOATACJA
Nasze budynki 
Galeria 
Zgłaszanie usterek 
Stawki czynszowe 
AKTY PRAWNE
Statut Spółdzielni 
Regulaminy 
Prawo Spółdzielcze
PROTOKOŁY ORGANÓW
Walne Zgromadzenie Członków 
Kolegium SM Górna 
Rada Nadzorcza 
Zarząd 
Protokół lustracji 
OGŁOSZENIA
DO POBRANIA
PRZYDATNE LINKI
REKLAMA
To jest miejsce na Twoją reklamę!
Stan środków funduszu remontowego Spółdzielni Mieszkaniowej "Górna" w Łodzi
wg. stanu na 31 grudnia 2017 r.
bez uwzględnienia wydatków 2017 r.


LpWyszczególnienieBONaliczeniaStan 31.12.17
IOsiedle "Ogniskowa"117101,2468985,24186086,48
I.Iul. Ogniskowa 1393822,5957331,2151153,79
I.IIul. Ogniskowa 13 a23278,6511654,0434932,69
IIul. Liściasta 1417478,1420853,638331,74
IIIul. Kaszyńskiego 13/1577309,6687630164939,66
IVOsiedle "Ustronna"-59659,19224160164500,81
IV.Iul. Sczaniecka 17-15085283140,8-67711,2
IV.IIul. Sczaniecka 19150643,0549324,8199967,85
IV.IIIul. Sczaniecka 21-59450,2491694,432244,16
VOsiedle "Maszynowa"514377,16271881,3786258,46
V.I"Maszynowa I"134768,6292634227402,62
V.I.Iul. Adamieckiego 2142656,2240136,4182792,62
V.I.IIul. Adamieckiego 4-7887,652497,644610
V.II"Maszynowa II"379608,54179247,3558855,84
V.II.Iul. Adamieckiego 6135452,2267947,3203399,52
V.II.IIul. Adamieckiego 8244156,32111300355456,32
VIOsiedle "Olechów"105897,8314954,76420852,56
VI.I"Olechów I"320980,62124148,76445129,38
VI.I.Iul. Świdnickiego 25153847,7333185,76187033,49
VI.I.IIul. Świdnickiego 2758005,3351823,8109829,13
VI.I.IIIul. Szczodrego 26109127,5639139,2148266,76
VI.II"Olechów II"-215082,82190806-24276,82
VI.II.Iul. Szczodrego 24-141094,7377587,2-63507,53
VI.II.IIul. Szczodrego 22-146042,4270828,8-75213,62
VI.II.IIIul. Szczodrego 2072054,3342390114444,33
VIIOsiedle "Górka"61819,78118290,36180110,14
VII.Iul. Koplowicza 11-15011,05232058193,95
VII.IIul. Koplowicza 1359143,8625597,5684741,42
VII.IIIul. Koplowicza 1029452,525856,8855309,38
VII.IVul. Koplowicza 834783,7817328,2452112,02
VII.Vul. Koplowicza 1-46549,3126302,68-20246,63
Razem Spółdzielnia834324,591106755,261941079,85


KONTAKT EMAIL
 biuro@smgorna.pl
TELEFONY
 (42) 645 32 02
 (42) 645 32 03
 fax. (42) 645 32 04
NUMERY DZIAŁÓW
 Członkowski: 22
 Techniczny: 21
 Czynsze: 24
ADRES
 Spółdzielnia Mieszkaniowa "Górna"
 ul.Ogniskowa 13 a, 93-329 Łódź
 Numer konta bankowego
81 1020 3378 0000 1102 0010 8613
 
 Mapa dojazdu
KONTAKT Z PRZEWODNICZĄCYM RN
 apawlak@astral.lodz.pl 
 tel. 42 670 60 31
 Pisemnie na adres Spółdzielni
RADCA PRAWNY
 Dyżur Radcy Prawnego - pierwszy wtorek miesiąca w godzinach 16.30-17.30
 Gotowość spotkania oraz problem prosimy zgłaszać telefonicznie, pisemnie lub drogą mailową
INNE TELEFONY
 Policja: 997
 Pogotowie: 999
 Straż pożarna: 998
 Pogotowie gazowe: 992
 Pogotowie wodociągowe: 994
 
 Pogotowie energetyczne:
 Północ: 674-34-35
 Południe: 681-27-77
 
 Zgłaszanie awarii po godzinach pracy Spółdzielni:
 (42) 640 41 05
 (42) 640 41 06
PRZETARGI
 Brak przetargów
PRACA
 Brak ofert pracy
AKTUALIZACJA
 Ostatnia aktualizacja strony: 19.06.2017 r.
studio[ad]