SPÓŁDZIELNIA
Rada Nadzorcza 
Zarząd 
Pracownicy 
Godziny otwarcia 
Ważne telefony 
DZIAŁ CZŁONKOWSKI
EKSPLOATACJA
Nasze budynki 
Galeria 
Zgłaszanie usterek 
Stawki czynszowe 
AKTY PRAWNE
Statut Spółdzielni 
Regulaminy 
Prawo Spółdzielcze
PROTOKOŁY ORGANÓW
Walne Zgromadzenie Członków 
Kolegium SM Górna 
Rada Nadzorcza 
Zarząd 
Protokół lustracji 
OGŁOSZENIA
DO POBRANIA
PRZYDATNE LINKI
REKLAMA
To jest miejsce na Twoją reklamę!
Stan środków na wymianę wodomierzy Spółdzielni Mieszkaniowej "Górna" W Łodzi
wg. stanu na 1 styczeń 2017 r.


LpWyszczególnienieBO Odpis 2016 r.
IOsiedle "Ogniskowa"694,083960
I.Iul. Ogniskowa 13416,313792
I.IIul. Ogniskowa 13 a277,77168
IIul. Liściasta 14460,171920
IIIul. Kaszyńskiego 13/151320,173576
IVOsiedle "Ustronna"12001,239888
IV.Iul. Sczaniecka 172377,472592
IV.IIul. Sczaniecka 193857,953744
IV.IIIul. Sczaniecka 215765,813552
VOsiedle "Maszynowa"7015,527584
V.I"Maszynowa I"2080,684800
V.I.Iul. Adamieckiego 21577,72880
V.I.IIul. Adamieckiego 4502,981920
V.II"Maszynowa II"4934,842784
V.II.Iul. Adamieckiego 61804,31152
V.II.IIul. Adamieckiego 83130,541632
VIOsiedle "Olechów"42748,95376
VI.I"Olechów I"19686,282496
VI.I.Iul. świdnickiego 256614,24864
VI.I.IIul. świdnickiego 276054,51768
VI.I.IIIul. Szczodrego 267017,53864
VI.II"Olechów II"23062,622880
VI.II.Iul. Szczodrego 247062,8864
VI.II.IIul. Szczodrego 227584,28960
VI.II.IIIul. Szczodrego 208415,541056
VIIOsiedle "Górka"10629,291620
VII.Iul. Koplowicza 111573,68288
VII.IIul. Koplowicza 132435,8372
VII.IIIul. Koplowicza 102349,24360
VII.IVul. Koplowicza 81609,45228
VII.Vul. Koplowicza 12661,12372
Razem mieszkania74869,3633924
VIIILokale użytkowe1452132
Razem Spółdzielnia76321,3634056


LpWyszczególnienieRazem 31.12.16Wydatki 2016 r.Saldo 31.12.16
IOsiedle "Ogniskowa"4654,0804654,08
I.Iul. Ogniskowa 134208,3104208,31
I.IIul. Ogniskowa 13 a445,770445,77
IIul. Liściasta 142380,1702380,17
IIIul. Kaszyńskiego 13/154896,1704896,17
IVOsiedle "Ustronna"21889,23021889,23
IV.Iul. Sczaniecka 174969,4704969,47
IV.IIul. Sczaniecka 197601,9507601,95
IV.IIIul. Sczaniecka 219317,8109317,81
VOsiedle "Maszynowa"14599,52014599,52
V.I"Maszynowa I"6880,6806880,68
V.I.Iul. Adamieckiego 24457,704457,7
V.I.IIul. Adamieckiego 42422,9802422,98
V.II"Maszynowa II"7718,8407718,84
V.II.Iul. Adamieckiego 62956,302956,3
V.II.IIul. Adamieckiego 84762,5404762,54
VIOsiedle "Olechów"48124,9048124,9
VI.I"Olechów I"22182,28022182,28
VI.I.Iul. świdnickiego 257478,2407478,24
VI.I.IIul. świdnickiego 276822,5106822,51
VI.I.IIIul. Szczodrego 267881,5307881,53
VI.II"Olechów II"25942,62025942,62
VI.II.Iul. Szczodrego 247926,807926,8
VI.II.IIul. Szczodrego 228544,2808544,28
VI.II.IIIul. Szczodrego 209471,5409471,54
VIIOsiedle "Górka"12249,29012249,29
VII.Iul. Koplowicza 111861,6801861,68
VII.IIul. Koplowicza 132807,802807,8
VII.IIIul. Koplowicza 102709,2402709,24
VII.IVul. Koplowicza 81837,4501837,45
VII.Vul. Koplowicza 13033,1203033,12
Razem mieszkania108793,360108793,36
VIIILokale użytkowe158401584
Razem Spółdzielnia110377,360110377,36


KONTAKT EMAIL
 biuro@smgorna.pl
TELEFONY
 (42) 645 32 02
 (42) 645 32 03
 fax. (42) 645 32 04
NUMERY DZIAŁÓW
 Członkowski: 22
 Techniczny: 21
 Czynsze: 24
ADRES
 Spółdzielnia Mieszkaniowa "Górna"
 ul.Ogniskowa 13 a, 93-329 Łódź
 Numer konta bankowego
81 1020 3378 0000 1102 0010 8613
 
 Mapa dojazdu
KONTAKT Z PRZEWODNICZĄCYM RN
 apawlak@astral.lodz.pl 
 tel. 42 670 60 31
 Pisemnie na adres Spółdzielni
RADCA PRAWNY
 Dyżur Radcy Prawnego - pierwszy wtorek miesiąca w godzinach 16.30-17.30
 Gotowość spotkania oraz problem prosimy zgłaszać telefonicznie, pisemnie lub drogą mailową
INNE TELEFONY
 Policja: 997
 Pogotowie: 999
 Straż pożarna: 998
 Pogotowie gazowe: 992
 Pogotowie wodociągowe: 994
 
 Pogotowie energetyczne:
 Północ: 674-34-35
 Południe: 681-27-77
 
 Zgłaszanie awarii po godzinach pracy Spółdzielni:
 (42) 640 41 05
 (42) 640 41 06
PRZETARGI
 Brak przetargów
PRACA
 Brak ofert pracy
AKTUALIZACJA
 Ostatnia aktualizacja strony: 19.06.2017 r.
studio[ad]